King Arthur: Knight’s Tale zadebiutowało na PC. Gra także w polskiej wersji językowej

  • Post category:Newsy

Doczekaliśmy się. Po długich miesiącach wczesnego dostępu i kolejnych opóźnieniach na komputerach osobistych ukazało się taktyczne RPG od NeocoreGames. Premiera King Arthur: Knight’s Tale przyniosła dodatkową zawartość i kilka nowości, także dla rodzimych odbiorców. Aktualizacja 1.0 gry wprowadza kinową polską wersję językową do King Arthur: Knight’s Tale. Zanim przejdę do szczegółów aktualizacji, szybkie przypomnienie – do 3 maja grę na Steam kupicie z 10-procentowym rabatem za 145,79 zł.

King Arthur Knight’s Tale art

Premiera King Arthur Knight’s Tale

Kompletna wersja taktycznego RPG studia NeocoreGames to przede wszystkim cztery pełne akty fabularne kampanii. Twórcy odblokowali mapę przygód, nowe poboczne zadania i 33 herosów, którzy zasilą nasze szeregi. W King Arthur Knight’s Tale pojawiły się też cztery nowe wrogie nam frakcje oraz mnóstwo nowych wyzwań i 20 specjalnych misji Endgame, do których podejdziemy już po ukończeniu głównego wątku.

Dodatkowo deweloperzy dokładnie sprawdzili wcześniej wydaną zawartość gry, by nanieść specjalne poprawki. Wyeliminowano też zgłoszone wcześniej błędy, odblokowano 50 osiągnięć Steam i oddzielono poszczególne akty kampanii klimatycznymi przerywnikami filmowymi. Podsumowując, premiera King Arthur Knight’s Tale to nowe, znacznie obszerniejsze otwarcie RPG-a w świecie arturiańskich legend.

W czasie gry wcielamy się w Mordreda, który ponownie musi stanąć na drodze Króla Artura. Rozgrywka łączy taktyczne potyczki z zabawą na zasadach klasycznych roleplayów. Taka hybryda mocno przypadła do gustu użytkownikom Steam jeszcze w czasie wczesnego dostępu z przeszło 80% pozytywnych opinii. Na razie taktyczne RPG otrzymało jedynie wydanie na PC, ale jeszcze w tym roku ma trafić na konsole PlayStation 5 i Xbox Series.

Zobacz załączony poniżej premierowy zwiastun, sprawdź wymagania sprzętowe King Arthur: Knight’s Tale i pozostałe najważniejsze premiery kwietnia na PC.

Źródło: Steam.