Terraformers zadebiutowało w Steam Early Access. Poznaj plany rozwoju strategii

  • Post category:Newsy

Kilka dni temu w usłudze Wczesnego Dostępu na platformie Steam ukazała się strategia ekonomiczna od Asteroid Lab. Premiera Terraformers na tę chwilę wydaje się sukcesem z 80% pozytywnych opinii użytkowników sklepu. Twórcy nie spoczywają na laurach i już zaanonsowali plany rozwoju strategii w Steam Early Access. Czego możemy się spodziewać?

Terraformers

Premiera Terraformers w Steam Early Access na PC

Na mapie drogowej oznaczono cztery obszerne aktualizacje tytułu, ale nie ujawnili, kiedy możemy spodziewać się premiery pierwszej z nich. Wiemy za to, że Update 1 wprowadzi nowe technologie, tryb sandboksowy, kompendium wiedzy w grze oraz dodatkowy scenariusz wraz z nowym poziomem trudności. W dłuższej perspektywie Terraformers doczeka się nowych trybów rozgrywki, mnóstwa dodatkowej zawartości i wyraźnych poprawek oprawy wizualnej. Rzuć okiem na załączoną poniżej grafikę.

Według deklaracji na platformie Steam premiera pełnej wersji gry Terraformers nastąpi za około sześć miesięcy. Trzeba wziąć poprawkę na wszelkie opóźnienia, ale najpewniej jeszcze przed końcem tego roku skolonizujemy Marsa w pełni. W tej chwili możesz nabyć grę za 71,99 złotych na Steam (promocja -10% do 5 maja), ale jej cena zostanie podniesiona dla wydania 1.0.

Terraformers to strategia ekonomiczna, która przenosi nas na powierzchnię Marsa. Podczas różnych ekspedycji poznajemy Czerwoną Planetę, korzystamy z jej zasobów i szukamy nadających się do zamieszkania kraterów. Twórcy przygotowali ambitne zadania dla zarządców kolonii, do których możemy zaliczyć tytułową zmianę warunków panujących na Marsie. Ot, relaksująca i przyjemna w rozgrywce produkcja. Przekonaj się sam, instalując dostępne na Steam demo gry.

Koniec gier na ten miesiąc? A skądże – sprawdź najważniejsze premiery PC kwietnia.

Terraformers plany rozwoju

Źródło: Steam.