Prey i Jotun: Valhalla Edition za darmo na PC. Kolejne dwie darmowe gry od Epic Games (aktualizacja)

  • Post category:Newsy

Jest czwartek, co oznacza, że jeszcze dziś Epic Games dostarczy nam kolejne dwie darmowe gry na komputery osobiste. O 17:00 rozpocznie się promocja, w której ramach odbierzesz za darmo gry Prey i Jotun: Valhalla Edition. Do tej godziny wciąż możesz skusić się na rozdawane od ubiegłego tygodnia Terraforming Mars. Najnowsze okazje standardowo będą dostępne przez tydzień, a gdy się rozpoczną, dowiemy się, co Epic szykuje do następnej tury gier za darmo.

AKTUALIZACJA: W nowej promocji są trzy, a nie dwie gry za darmo. Do Prey i Jotun dołączyło darmowe Redout: Enhanced Edition. Wszystkie trzy tytuły odbierzesz do 19 maja. Nie znamy kolejnej gry za darmo, więc niewykluczone, że „tajemnicza gra” to produkcja AAA.

Po kolejne prezenty odsyłam cię do majowego zestawienia gier za darmo na PC.

prey za darmo pc

Prey to pierwszoosobowa gra akcji od studia Arkane, w której przenosimy się do 2032 roku. Zabawę jako Morgan Yu rozpoczynamy na pokładzie stacji kosmicznej Talos 1, którą opanowała rasa obcych istot. Twórcy postawili na swobodę działania i otwarte lokacje. Dodatkowo nowe wcielenie marki porzuciło FPS-owy charakter pierwowzoru z 2006 roku z tradycyjnym strzelaniem, na rzecz specjalnych umiejętności i korzystania z elementów otoczenia.

Prey za darmo na PC

Jotun: Vallhalla Edition za darmo na PC

Jotun: Valhalla Edition to osadzona w klimatach nordyckich izometryczna gra akcji od studia Thunder Lotus Games. W trakcie rozgrywki przemierzamy przyjemne dla oka lokacje, by ostatecznie zmierzyć się z tytułowymi Jotunami. Lodowe olbrzymy stoją na naszej drodze do bram Valhalli, a także sekretów związanych z życiem i śmiercią bohaterki gry. Tytuł bardzo przyjemny w odbiorze, a przy okazji satysfakcjonujące wyzwania i walki z przeciwnikami.

Śledź promocje.