Premiera Regiments na PC. Cena i zawartość strategii w klimatach Zimnej Wojny

  • Post category:Newsy

Kolejny świetny sierpniowy dzień dla fanów strategii czasu rzeczywistego. Dziś oficjalna premiera Regiments, czyli najnowszego RTS-a w klimatach Zimnej Wojny. Produkcja z katalogu firmy MicroProse Software wylądowała na Steam, gdzie możesz nabyć ją za 107,99 złotych. Wydawca przygotował też zwyczajową obniżkę ceny, więc do 23 sierpnia zapłacisz 91,79 złotych. Z tej okazji opublikowano też specjalny premierowy zwiastun tytułu, który zobaczysz na dole wiadomości.

Regiments screen premiera PC

Premiera Regiments na PC Steam – zawartość na dzień debiutu

Po kilku turach otwartych testów strategii MicroProse doszlifowało poszczególne elementy produkcji, z których możesz cieszyć się już dziś. Na debiut otrzymujemy dostęp do 4 wieloetapowych Operacji, które uzupełniono 3 mniejszymi Interludiami. Te wiążą spójną opowieścią wszystkie dostępne w grze oddziały, które łącznie liczą przeszło 100 jednostek. Już teraz możesz stanąć na czele takich armii jak:

  • USSR – 5 Regiments, 20 Task Forces;
  • USA – 5 Regiments, 17 Task Forces;
  • East Germany – 3 Regiments, 14 Task Forces;
  • West Germany – 5 Regiments, 18 Task Forces;
  • Belgium – 3 Regiments, 13 Task Forces;
  • United Kingdom – 2 Task Forces.

Poza tym twórcy przygotowali rozmaite potyczki, które rozegramy na 19 zróżnicowanych mapach. W odróżnieniu od wczesnych wersji gry tym razem zaoferują też specjalną inżynierię przed bitwami, które zaciągnięto z Operacji.

Regiments otrzymało polską lokalizację, która obejmuje jedynie napisy i interfejs użytkownika. Studio Bird’s Eye Games przygotowało też szereg dedykowanych wypowiedzi głosowych dla żołnierzy poszczególnych armii, które zrealizowano dla oddziałów amerykańskich, rosyjskich, niemieckich i belgijskich.

Wszystko to w ramach solidnej odprawy przed długoterminowym wsparciem strategii. We wpisie na Steam znajdziemy informację, że twórcy już rozpoczęli pracę nad kolejnymi nowościami. W planach się nowe armie, operacje, mapy, mechaniki i tryby rozgrywki. To w przyszłości, a tymczasem wskakuj na otwarte już serwery strategii.