Rise of Industry za darmo na PC. Nowy prezent od Epic Games Store

  • Post category:Newsy

Mamy czwartek, co oznacza, że w sklepie Epic Games Store pojawił się kolejny prezent. Dziś na fanów darmówek czeka strategia ekonomiczna z 2019 roku wyprodukowana przez Dapper Penguin Studios. Rise of Industry jest dostępne za darmo pod tym adresem przez cały nadchodzący tydzień, aż do 9 marca. Już teraz wiemy, że następna w kolejce do rozdania jest przygodówka zatytułowana Call of the Sea.

Rise of Industry za darmo

Rise of Industry za darmo na PC

W rzeczonej strategii wcielamy się w początkującego biznesmena, który decyduje o branży, w której spełni swoje sny o potędze. Możemy ukierunkować się na konkretną gałąź przemysłu lub też próbować zrównoważyć wpływ w poszczególnych branżach. Istotnym elementem zabawy w Rise of Industry są proceduralnie generowane mapy, które zmuszają nas do opracowania nowej strategii przy każdym podejściu.

Rise of Industry ukazało się wyłącznie na PC w katalogu Kasedo Games. Gra nie spotkała się ze szczególnie entuzjastycznym przyjęciem mediów na premierę. Jednak z czasem udało jej się zdobyć uznanie użytkowników Steam.

Brakuje ci okazji? Po kolejne gry za darmo w marcu udaj się pod ten adres.

Jesteśmy w Google Newsobserwuj po doniesienia z frontów gier strategicznych.