SFO: Grimhammer 3 – dziś premiera moda do Total War: Warhammer 3

  • Post category:Newsy

Ważny dzień dla fanów Total War: Warhammer 3. Creative Assembly jeszcze nie powróciło z nowinami po świątecznej przerwie, ale zgoła inaczej jest z modderami. Już dziś odbędzie się pierwsza premiera SFO: Grimhammer 3, czyli ambitnego moda do wspomnianej strategii. Pierwsza, bo Venris i spółka nie zamierzają wcale zarzucać prac, a kolejne, poprawione wersje będą pojawiać się jeszcze przez długi czas. W sieci pojawiła się okolicznościowa grafika autorstwa Szymon OFF, a także kilka materiałów wideo.

Premiera SFO Grimhammer 3

Premiera SFO: Grimhammer 3 – Storm of Chaos

Lista zmian, której dopuścił się zespół odpowiedzialny za projekt jest ogromna, więc niech to on czyni honory. Ze swojej strony przypomnimy jednak, że Simply Fun Overhaul: Grimhammer 3 znacząco ingeruje w większość elementów strategii. Modyfikacja ma zagwarantować nieco odmienne doświadczenie od tego, co przygotowali twórcy i regularnie gościła w bibliotekach setek tysięcy fanów Total War. Zabawa jest całkowicie darmowa, a SFO Grimhammer 3 nie wymaga do działania żadnych dodatków czy pakietów DLC.

SFO: Grimhammer 3 Storm of Chaos pojawi się na serwerach Steam około 19:30 wraz ze specjalnym premierowym streamem twórców, na który z tego miejsca zapraszam. Więcej informacji i możliwości wsparcia SFO znajdziesz na oficjalnej stronie projektu.

Total War: Warhammer 3 zadebiutowało w lutym ubiegłego roku wyłącznie na PC. Strategia nie od razu przypadła do gustu fanom marki. Wiele zmieniło się w toku kolejnych aktualizacji i wczesnego debiutu kampanii Immortal Empires. Jednocześnie fani nie ustawali w dostarczaniu modyfikacji, a nasz ranking najlepszych modów do Warhammer 3 znajdziesz tutaj.