Nadchodzi SFO: Grimhammer 3. Rozbudowany mod także dla Total War: Warhammer 3

  • Post category:Newsy

Może i poniedziałków nie da się lubić, ale przynajmniej otrzymaliśmy coś na otwarcie łez. Modder Venris znany z rozbudowanych projektów do serii Total War: Warhammer opublikował zapowiedź SFO Grimhammer 3. Pełna konwersja gry Warhammer 3 nie ma jeszcze konkretnej daty premiery, ale poniżej możesz zobaczyć pierwszy zwiastun i zagrać we wczesny build. Venris połączył zapowiedź z sesją Q&A, w której uczestniczyli fani z platformy Patronite. Na pojedynczych kadrach możesz zobaczyć wycinek zmian, jakie pojawią się w strategii Creative Assembly po instalacji moda.

SFO Grimmhammer 3 mod

SFO Grimhammer 3 to kolejna odsłona modyfikacji, która mocno ubogaciła rozgrywkę i listę najlepszych modów do Warhammer 2 Total War. Nowy projekt zaoferuje zabawę w trzech wariantach – tylko kampania, tylko bitwa lub pełne doświadczenie. Skorzystamy też z rozbudowanego menu, które pozwoli wyłączać poszczególne komponenty. Podobnie jak przy poprzednich projektach Venris celuje w nieco inne i bliższe lore Warhammera doświadczenie. Trzecia odsłona będzie większa niż poprzednie projekty i z pewnością jeszcze bardziej wyczekiwana, gdy oryginał nieco zawiódł graczy.

Zapowiedź SFO Grimhammer 3 musiała nastąpić po uruchomieniu wsparcia dla modów w Warhammer 3. Czekam na kolejne informacje i rozbudowę grywalnej wersji wersję moda. Kulisy prac nad projektem zarezerwowane są wyłączenie dla członków społeczności w serwisie Patronite. A w międzyczasie odsyłam do najnowszego wideo twórcy.

Więcej modów już niedługo na strategniedzielny.pl.

Źródło: YouTube.