Shadow Gambit: The Cursed Crew zadebiutuje w sierpniu. Data premiery i zapowiedź wersji demo

  • Post category:Newsy

Dobre wieści dla fanów taktycznych skradanek w stylu Commandos i Desperados. Niemieckie Mimimi Games obwieściło, kiedy zagramy w ich najnowszą produkcję. Zapowiedziana na początku roku gra Shadow Gambit: The Cursed Crew trafi na rynek tego lata, a data premiery przypada dokładnie na 17 sierpnia. Ekipa przygotowała na tę okoliczność załączony poniżej zwiastun, ale póki co nie ujawniła ceny i nie uruchomiła zamówień przedpremierowych.

Data premiery Shadow Gambit

Będzie za to coś innego. Już 19 czerwca w ramach najbliższego Steam Next Fest gra Shadow Gambit: The Cursed Crew doczeka się wersji demonstracyjnej na PC. Demko pozwoli zakosztować kilku pierwszych misji kampanii fabularnej, których ukończenie zajmie nam co najmniej kilka godzin. Zabawa będzie możliwa przez cały czas trwania wydarzenia, czyli do 26 czerwca.

Shadow Gambit: The Cursed Crew to kolejna propozycja od ekipy odpowiedzialnej za Desperados 3 i Shadow Tactics: Blades of the Shogun. Tym razem poprowadzimy załogę przeklętych piratów w pogoni za skarbem legendarnego kapitana. Fani formuły mogą oczekiwać doskonale znanych mechanizmów i pętli rozgrywki, którą urozmaicono fantastycznymi elementami. Jednak zakończenie misji sukcesem standardowo wymagać będzie zręcznego skoordynowania działań i korzystania z unikalnych atrybutów postaci.

Kluczową z nowości jest sandboksowa rozgrywka w ramach archipelagu Zagubionych Karaibów. Sami wybierzemy kolejność realizowania zadań i rozwiniemy interesujące wątki fabuły. Twórcy podkreślili też znaczenie metody prób i błędów, którą zręcznie włączyli do klimatu produkcji.

Tytuł zmierza na PC, PlayStation 5 i Xbox Series. Rodzima publika zagra po polsku dzięki kinowej lokalizacji.

Jesteśmy w Google Newsobserwuj po doniesienia z frontów gier strategicznych.