Songs of Conquest na ostatniej prostej. Twórcy chwalą się postępami w produkcji

  • Post category:Newsy

Jak wyglądają prace na ostatniej prostej przed premierą Songs of Conquest w Steam Early Access? Studio Lavapotion postanowiło odpowiedzieć na to pytanie, publikując obszerny dziennik dewelopera Songs of Conquest.

songs of conquest dziennik dewelopera

Twórcy pochwalili się postępami w pracach, a przy okazji ogłosili, że rozszerzyli lobby dla sieciowych sesji. W poczekalni zaprosimy znajomych do wspólnej gry, zmienimy region lub wygenerujemy specjalny kod, który pozwoli dołączyć do gry osobom spoza listy znajomych.

Lavapotion zmieniło też system skalowania obrażeń magicznych w Songs of Conquest. Pierwotnie ich moc wynikała z poziomu herosa, a po zmianach uzależniona jest od poziomu umiejętności korelujących z poszczególnymi czarami. Ekipa wprowadziła też kilka poprawek dla interfejsu użytkownika, a to zaledwie początek.

Niebawem najpewniej otrzymamy kolejny dziennik dewelopera dla Songs of Conquest, tuż przed wypuszczeniem na rynek wczesnej wersji gry. Warto też wspomnieć, że w każdym tygodniu twórcy rozdają 25 kluczy do wersji alfa gry wśród użytkowników kanału Discord. Deweloperzy upraszają jednak, by zgłaszały się po nie osoby, które nie tylko chętnie zagrają w strategię, ale też wesprą proces twórcy swoimi opiniami.

Premiera Songs of Conquest w Steam Early Access na PC odbędzie się już 10 maja. Inspirowana klasycznymi odsłonami serii Heroes strategia na oficjalny debiut poczeka co najmniej do 2023 roku.

Więcej gier strategicznych.