SpellForce: Conquest of Eo – oficjalna data premiery i nowy zwiastun turowej strategii

  • Post category:Newsy

THQ Nordic nie czekało długo z odpowiedzią na niedawną zapowiedź Age of Wonders 4. Wydawca sięgnął do swojego bogatego portfolio i wyciągnął z rękawa datę premiery kolejnej strategii. Okazuje się, że data premiery SpellForce: Conquest of Eo, rynkowego rywala gry studia Triumph, już za kilkanaście dni. Zaprezentowana w minionym roku turowa strategia pojawi się na PC już 3 lutego, co ogłoszono na poniższym zwiastunie.

Data premiery SpellForce Conquest of Eo

SpellForce: Conquest of Eo – oficjalna data premiery

Opublikowany przez wydawcę materiał, to szybkie spojrzenie na podstawowe mechanizmy rozgrywki w nadchodzącej strategii. Jak na godnego przedstawiciela gatunku przystało, nowe SpellForce połączy taktyczne potyczki z eksploracją świata, zbieraniem popleczników, budowaniem potęgi i kolekcjonowaniem skarbów i artefaktów. Wszystko to z podziałem na tury w uniwersum, którą fani marki zdążyli poznać już całkiem nieźle.

Wygląda na to, że kalendarz wydawniczy rozkręca się w najlepsze. Wystarczy tylko wspomnieć, że już w lutym na rynku, obok SpellForce: Conquest of Eo pojawią się Company of Heroes 3 i The Settlers: New Allies. Szykuje się intensywny czas, zapewne również dla ciebie.

Po więcej konkretów o turowej strategii od Ovned by Gravity udaj się do oficjalnej zapowiedzi. Przy okazji sprawdź też zaktualizowane wymagania sprzętowe SpellForce Conquest of Eo. Najpewniej w nadchodzących dniach do sieci trafi jeszcze więcej informacji o grze, którymi nie omieszkamy się z tobą podzielić.