Ujarzmij demony z nowym DLC do SpellForce: Conquest of Eo. Premiera Demon Scourge

  • Post category:Newsy

Jedna z ciekawszych ubiegłorocznych niespodzianek, SpellForce: Conquest of Eo, doczekała się pierwszego pakietu DLC. Wraz z nim w strategii studia Owned by Gravity pojawiła się nowa szkoła magiczna, powiązane z nią zaklęcia, a także szereg zagrożeń, którym przyjdzie nam stawić czoła. Premiera DLC Demon Scourge odbyła się równocześnie na PC, PlayStation 5 i Xbox Series. Paczkę wyceniono na niespełna 60 złotych, a w ramach oferty na start złapiesz ją np. na Steam za 53,99 złotych. Co w środku?

Premiera Demon Scourge

Premiera SpellForce: Conquest of Eo – Demon Scourge

Już na pierwszy rzut oka widać, że nazwa DLC nie wzięła się znikąd. Paczka wprowadza czwarty rodzaj maga – demonologa, a wraz z nim okultyzm i powiązane z nim zaklęcia. Twórcy przygotowali też 25 nowych jednostek oraz tyle samo specjalnych pomieszczeń dla naszej magicznej wieży. Po drugiej stronie barykady pojawią się trolle i tytułowe demony, a także ich władcy podczas konfrontacji z bossami. Wszystko to przetestujemy w ramach przeszło 120 nowych przygód, podczas scenariuszy, w których osiągniemy zwycięstwo na dwa dodatkowe sposoby.

Wraz z DLC strategia doczekała się sporej aktualizacji, której szczegóły znajdziesz tutaj.

SpellForce: Conquest of Eo to spin-off rozwijanej od dwóch dekad serii. Tym razem zamiast hybrydy RTS-a i erpega otrzymaliśmy turową strategię z elementami 4X. Więcej o atrakcjach w rzeczonej produkcji dowiesz się z naszej recenzji gry SpellForce: Conquest of Eo. Jeśli dopiero przymierzasz się do zakupu, to rzuć też okiem na wymagania sprzętowe tytułu.

Pozostałe ciekawe premiery lutego znajdziesz pod tym adresem.

Jesteśmy w Google Newsobserwuj po doniesienia z frontów gier strategicznych.