Star Trek: Infinite zadebiutuje w październiku. Data premiery, cena i bonusy przedpremierowe

  • Post category:Newsy

Fani kultowego uniwersum już niedługo rozpoczną swoje kosmiczne kampanie. Data premiery, cena i bonusy przedpremierowe Star Trek: Infinite.

Star Trek Infinite key

Szykuje się intensywny październik dla Paradox Interactive. Szwedzki wydawca obok wyczekiwanego Cities: Skylines 2 szykuje na rynek także zapowiedziane niedawno Star Trek: Infinite. W najnowszym wpisie na Steam firma ujawniła cenę, bonusy do zamówień przedpremierowych, a także termin debiutu kosmicznego grand strategy. Data premiery Star Trek: Infinite przypada na 12 października, a więc za niewiele ponad miesiąc.

Cena? Całkiem przystępna, jak na dzisiejsze standardy – podstawowe wydanie Star Trek: Infinite kosztuje 138,99 złotych. Firma przygotowała także cyfrowe wydanie Deluxe oraz bonusy do zamówień przedpremierowych, o czym za chwilę.

Star Trek: Infinite – wersja Deluxe i bonusy dla pre-orderów

Obie kwestie omówimy jednocześnie, bo częściowo się pokrywają. To znaczy, że jeśli zdecydujesz się na późniejszy zakup wydania Deluxe, to otrzymasz wszystko to, co fani pre-orderów do swojej podstawowej edycji. Bonusy przedpremierowe są następujące:

  • Statek U.S.S Cerritos
  • Mundury California-Class
  • Dubbing w języku klingońskim

Poza wymienionymi tylko w wydaniu Deluxe za 184,99 złotych znajdziesz dodatkowo:

  • cyfrową cieżkę dźwiękową
  • album z grafikami
  • dodatkowe kompozycje muzyczne

Star Trek: Infinite to w dużym uproszczeniu specjalne wydanie strategii Stellaris z 2016 roku. Produkcja korzysta z tej samej technologii, współdzieli ogrom zasobów, ale korzysta z licencji i nadaje rozgrywce określony charakter. Tym samym nie dziwi nas ani cena, ani też multum podobieństw pomiędzy wymienionymi grami. Być może sukces spin-offu zachęci wydawcę do rozwijania obu marek osobno, jak w przypadku Europa Universalis i Crusader Kings, ale póki co jest za wcześnie na spekulacje.

Jesteśmy w Google Newsobserwuj po doniesienia z frontów gier strategicznych.