Starfield z nową datą premiery. Zwiastun i zapowiedź pokazu na E3

  • Post category:Newsy
Kiedy premiera Starfield

Okazuje się, że wszyscy, którzy już w minionym roku zacierali ręce na listopadowy debiut Starfield poczekają jeszcze dłużej. W sieci pojawił się nowy zwiastun RPG-a, którym Microsoft ujawnił na kiedy przypada premiera Starfield. Tytuł nie wyląduje w pierwszej połowie roku – na tę chwilę debiut zaplanowano na 6 września tego roku. Gra niezmiennie zmierza na komputery osobiste i konsole Xbox Series, a także do katalogu Game Pass. To jednak nie jedyne wieści.

Przy okazji dowiedzieliśmy się, że 11 czerwca w ramach pokazu na tegoroczne E3 zobaczymy kolejne materiały poświęcone Starfield. Gigant z Redmond nie ujawnił, co zamierza zaprezentować, ale naturalnie spodziewamy się następnych fragmentów rozrywki. Być może wtedy łatwiej będzie nam ocenić, w jakiej właściwie kondycji jest projekt i czy możemy spodziewać się premiery przed końcem bieżącego roku.

Przypomnijmy, że pierwotnie Starfield miał zadebiutować 11 listopada minionego roku. Tym samym RPG od Bethesda Softworks w najlepszym wypadku ukaże się niemal rok później, niż zakładano. Kolejne szczegóły najpewniej dopiero w czerwcu.

Po więcej mainstreamu udaj się tutaj.

Jesteśmy w Google Newsobserwuj po doniesienia z frontów gier strategicznych.