Nowości o Stargate: Timekeepers. Testy beta, gameplay i premiera w odcinkach

  • Post category:Newsy

Jeśli należysz do grona miłośników marki Gwiezdne Wrota, to niewątpliwie mamy coś dla ciebie. Slitherine po dłuższej przerwie powróciło do tematu taktycznej strategii w realiach uniwersum. Stargate: Timekeepers doczekało się nowych fragmentów rozgrywki, informacji wydawniczych, a już lada dzień rozpocznie się beta tytułu. W jej ramach otrzymasz dostęp do siedmiu misji, które znacząco różnią się klimatem i poziomem wyzwań. Testy wystartują „za kilka dni”, a tymczasem wydawca zbiera chętnych pod tym adresem. Co poza tym?

Stargate Timekeepers

Stargate: Timekeepers – beta, gameplay i plany wydawnicze

Na tę chwilę Slitherine nie określiło jeszcze, kiedy zamierza wypuścić grę na rynek. Wiemy za to, że pokusiło się tu o dosyć kontrowersyjne rozwiązanie. Okazuje się, że Stargate: Timekeepers zaoferuje łącznie 14 zróżnicowanych misji, ale tylko połowę z nich otrzymamy na dzień debiutu. Druga połowa gry, w ramach tej samej licencji, trafi do nas nieco później, aczkolwiek nie wiemy dokładnie, jak czas będzie je dzielił.

Podczas dzisiejszej transmisji otrzymaliśmy też nowy, obszerny gameplay z taktycznego Stargate: Timekeepers. Nie spodziewaj się większych rewolucji względem poprzednich materiałów. Wciąż mamy przed sobą połączenie skradanki, taktycznych zagrywek i korzystania z unikalnych zdolności postaci. Chociaż pokaz był z wczesnej wersji, to nie sposób nie zwrócić uwagi na dosyć skromną liczbę animacji powalania wrogów. Oponenci kładą się niemal identycznie pod wieloma atakami, co przynajmniej mnie, nieco wybija z rozgrywki. Mam nadzieję, że na premierę twórcy będą nieco bardziej szczodrzy pod tym względem.

Na dzisiaj to wszystko. Rzuć okiem na załączoną poniżej prezentację i zgłoś się do testów beta, jeśli chcesz wtrącić swoje trzy grosze. Tymczasem czekamy na kolejne wieści i oficjalną datę premiery pierwszej części gry.

Po więcej gier taktycznych zgłoś się tutaj.

Jesteśmy w Google Newsobserwuj po doniesienia z frontów gier strategicznych.