Wystartował darmowy weekend ze Stellaris na Steam. Wyprzedaż gier Paradox na PC

  • Post category:Newsy

Paradox Interacitve postanowiło uczcić przypadającą na ubiegły tydzień 6. rocznicę premiery strategii Stellaris. Szwedzki wydawca przygotował zwyczajowy specjalny zwiastun gry, a także zapowiedział darmowy weekend ze Stellaris na PC Steam. Już teraz możesz zgłosić się tutaj, by pobrać kosmiczną strategię i grać za darmo aż do 23 maja.

Stellaris darmowy weekend

To nie wszystko, bowiem darmowy weekend ze Stellaris jest częścią promocji Paradox Publisher weekend na platformie Steam. W najbliższych dniach możesz sięgnąć po wybrane gry i dodatki z katalogu firmy po znacznie obniżonych cenach. Przeceniono m.in. Hearts of Iron 4, Crusader Kings 3 i Cities: Skylines.

Stellaris ukazało się na PC 9 maja 2016 roku, ale twórcy nie bez powodu wstrzymali się z obchodami rocznicy. Niedawno odbyła się premiera dodatku Overlord do strategii, która najpewniej miała być częścią świętowania. Szybko okazało się, że do rozszerzenia wkradły się błędy, które mocno odbiły się na odbiorze Overlord i twórcy musieli błyskawicznie wydać poprawki.

Na razie nie zanosi się na zapowiedź Stellaris 2. Jeden z zespołów Paradox Development pracuje nad nowym Grand Startegy, ale wiele wskazuje, że będzie ono bazować na zupełnie nowym IP. Jednocześnie ekipa rozwijająca grę z 2016 roku raczej nigdzie się nie wybiera, więc pozostaje czekać na kolejne dodatki i rozszerzenia.