Stellaris: Overlord – data premiery dodatku i nowy zwiastun

  • Post category:Newsy

Kiedy premiera Stellaris: Overlord? Paradox Interactive postanowiło nie trzymać nas dłużej w niepewności. Na oficjalnym kanale wydawcy pojawił się zwiastun rozszerzenia. Z ujawnionych tam informacji wynika, że data premiery Overlord przypada na 12 maja. Ile przyjdzie zapłacić przyszłym międzygalaktycznym imperatorom? Dodatek wyceniono na 79,99 złotych. Zobacz wspomniany zwiastun na końcu wpisu.

Stellaris Overlord kiedy premiera

Stellaris: Overlord to rozszerzenie do wydanej w 2016 roku strategii, które skupia się na relacji pomiędzy seniorem a wasalem. Posiadacze dodatku będą poszerzać strefę swoich wpływów, wchłaniając napotkane frakcje. W ten sposób uczynią je swoimi wasalami za obopólną zgodą lub dzięki szerokiemu wachlarzowi rozwiązań zbrojnych. Nowe mechaniki pozwolą jeszcze precyzyjniej odgrywać rolę gwiezdnego imperatora i nakłaniać wasali do realizowania swojej woli.

Kolejne rozszerzenie do Stellaris to także specjalne technologie, megastruktury i nowe genezy dla twojego imperium. Wszystko to na 6. rocznicę premiery gry wraz z towarzyszącą aktualizacją, której szczegółów jeszcze nie ujawniono. Tytuł od lat otrzymuje regularne wsparcie – nieco wcześniej gra świętowała premierę DLC Aquatics Species Pack.

Stellaris zadebiutowało na PC 9 maja 2016 roku. Kilka lat później na konsolach PlayStation 4 i Xbox One pojawiło się konsekwentnie rozwijane Stellaris: Console Edition. Konsolowe wydanie ma osobny harmonogram i na razie nie wiadomo kiedy odbędzie się premiera Stellaris: Overlord na PS4 i Xboksach.

Źródło: Steam.