Nadchodzi pierwszy pokaz rozgrywki ze Stormgate. Zamknięte testy beta już w lipcu

  • Post category:Newsy

Jeśli skuszony oficjalną zapowiedzią wyczekiwałeś kolejnych wieści o Stormgate, to dobrze trafiłeś. Frost Giant Studios przerwało długie milczenie i zaprosiło na specjalną prezentację. Już niebawem zobaczymy pierwszy pokaz rozgrywki z wczesnej wersji Stormgate. Ten odbędzie się podczas tegorocznego PC Gaming Show, które przypada w niedzielę 11 czerwca o 22:00 czasu polskiego. Nie wiemy, co dokładnie zaprezentują twórcy, ale niecierpliwie czekamy na wszelkie nowinki.

Pokaz Stormgate

Stormgate – pierwszy pokaz i testy beta

Prezentacja rozgrywki, to nie jedyna atrakcja, jaka czeka na fanów RTS-ów ze strony Frost Giant Studios. Ekipa od samego początku zadeklarowała, że jeszcze w tym roku rozpoczną się testy beta strategii. Z informacji przekazanych na stronie Stormgate wiemy, że beta ruszy w lipcu, ale nie wszyscy ruszą tłumnie na serwery.

Początkowo do testów przystąpi niewielka grupa, którą twórcy zamierzają rozbudowywać, by już w 2024 roku osiągnęła swoje apogeum. Twórcy nie gwarantują, że wszyscy zainteresowani zagrają, ale swoje szanse na zabawę możesz zwiększyć, zapisując się tutaj.

Stormgate to strategia czasu rzeczywistego powołana do życia przez byłych pracowników studia Blizzard. RTS połączy motywy z fantasy i science-fiction, rewolucjonizując rozgrywkę w pięknym wydaniu, dzięki mocy silnika Unreal Engine 5. Tak przynajmniej obiecują. Gra zmierza na PC Steam w modelu free-to-play i oficjalnej premiery doczeka się w 2024 roku.

Jesteśmy w Google Newsobserwuj po doniesienia z frontów gier strategicznych.