Sweet Transit – gra twórcy Factorio na nowym gameplay trailerze. Znamy datę premiery

  • Post category:Newsy

Dobre wieści dla miłośników gier o kolei. Firma Team 17 ujawniła, kiedy w Steam Early Access na PC ukaże się najnowsza gra jednego z twórców Factorio. Data premiery Sweet Transit przypada na 28 lipca, a wieści uczczono specjalnym zwiastunem. Już na tym etapie warto wspomnieć, że premiera pełnej wersji planowana jest na końcówkę 2022 roku. Mało tego, zainteresowani już teraz mogą pobrać demo Sweet Transit ze Steam Next Festival.

sweet transit data premiery

Przywołany wcześniej zwiastun prezentuje trzy filary zabawy w omawianej produkcji. Wszystko rozpocznie się od budowy miasta, które następnie będzie wymagać rozbudowanej sieci logistycznej. Podczas gdy nasze pociągi zmonopolizują lokalny transport, coraz większego znaczenia nabierze przemysł. Świat gry nie kończy się jednak tylko na naszym mieście, o czym przekonamy się na dalszych etapach rozgrywki. Materiał zwiastuje wyjątkowo satysfakcjonującą rozgrywkę, w której chętnie się oddamy.

Data premiery Sweet Transit nadeszła też z informacjami, które powinny zainteresować fanów wczesnego dostępu. Na debiut wczesnej wersji gotowe będą mechaniki dla wczesnej i środkowej wersji gry. Z czasem ekipa będzie stopniowo wypełniać tytuł dodatkową zawartością, która przyda się w późniejszym stadium zabawy. Równie istotne będzie też wsparcie dla modów. Napiszemy o tym nieco więcej, gdy twórcy podadzą jakieś konkrety.

Tu odsyłamy więcej ciekawych strategii z wczesnym dostępem w 2022 roku.