Sweet Transit wyjeżdża z wczesnego dostępu. Strategia twórcy Factorio z datą premiery

  • Post category:Newsy

Dobre wieści dla fanów kolei. Już za niespełna tydzień swoją przygodę we wczesnym dostępie zakończy obiecująca strategia od twórcy Factorio. Wedle komunikatów Team17 data premiery wersji 1.0 Sweet Transit przypada na 22 kwietnia, a sama łatka wnosi mnóstwo nowości. Rzuć okiem na załączony do wiadomości zwiastun.

Sweet Transit data premiery

Sweet Transit – data premiery i nowości w wersji 1.0

Zdaje się, że deweloper wyraźnie skorzystał na zaangażowaniu graczy w proces produkcyjny. W komunikacie na Steam opublikował bardzo długą listę zmian i nowości, które pojawią się w finalnej wersji za namowami fanów. Nowinki obejmują szereg dodatkowych budowli, nowe ekrany i panele interfejsu, rozszerzoną liczbę osiągnięć, a także garść uzupełnionych i świeżych mechanik. Dodatkowo mnóstwo z już dostępnych rozwiązań przebudował, by lepiej korespondowały z nową zawartością.

Co równie ważne, by cieszyć się atrakcjami przeznaczonymi dla wydania 1.0, nie musisz czekać do najbliższego poniedziałku. Finalna wersja w eksperymentalnym wydaniu jest już dostępna z poziomu testów beta na Steam. Po szczegóły udaj się tutaj.

Sweet Transit to strategia city builder, której motorem napędowym są silniki lokomotyw. Podczas rozgrywki zbudujemy sieci kolejowe, którymi połączymy rozrzucone po świecie osady, by zagwarantować im wymianę zasobów i wzrost. Wraz z naszymi postępami wioski rozwiną się do tętniących życiem miast, a nasze sieci będą coraz bardziej złożone i nowoczesne. Wszystko to zarówno na Steam, jak i Epic Games Store po oficjalnym debiucie.

Jesteśmy w Google Newsobserwuj po doniesienia z frontów gier strategicznych.