Remake System Shock zadebiutuje w maju. Ruszyły zamówienia przedpremierowe

  • Post category:Newsy
System Shock Remake

Prime Matter wskazało wreszcie kiedy odbędzie się premiera remake’u gry System Shock. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez wydawcę, debiut planowany był na marzec, ale po dłuższym zastanowieniu przypadł na 30 maja. Tego dnia odnowiona wersja System Shock pojawi się wyłącznie na PC Steam, GOG i Epic Games Store. Wydanie na konsole jest w drodze, ale na razie nie ma żadnych konkretów.

Przy okazji przywołanych tu rewelacji ruszyły zamówienia przedpremierowe na System Shock. Ile za kolejne starcie z Shodan? Remake wyceniono na 179 złotych, a bonusem do przedpłaty jest System Shock 2: Enhanced Edition. Wciąż możesz testować demko remake’u wydane na Steam.

System Shock – co oferuje remake gry?

Nowe System Shock zbudowano na fundamentach, które już w 1994 roku zapewniły marce jej dzisiejszą pozycję. W procesie przygotowano jednak nową oprawę audiowizualną, poszczególne mechaniki zmodernizowano, a interfejs zaprojektowano od zera. W grze zobaczymy nowych przeciwników, ulepszone hakowanie i dopakowany o elementy gore system walki. Całość zapowiada się nieźle, a entuzjazm graczy potwierdza popularność najnowszego demka podczas niedawnego Steam Next Fest.

Więcej mainstreamowych doniesień.

Jesteśmy w Google Newsobserwuj po doniesienia z frontów gier strategicznych.