Bunt (jednak nie) wybuchnie jeszcze w tym roku. Data premiery Terminator: Dark Fate – Defiance (aktualizacja)

  • Post category:Newsy

Slitherine ogłosiło kolejną pozycję w grudniowym kalendarzu wydawniczym. Oficjalna data premiery Terminator: Dark Fate – Defiance.

Aktualizacja: Slitherine poinformowało dziś, że data premiery Terminator: Dark Fate – Defiance uległa zmianie. Z uwagi na chęć dopracowania gry jej debiut został przesunięty na 21 lutego 2024 roku.

Oryginalna wiadomość: Wygląda na to, że jeszcze przed końcem roku pojawi się ciekawa propozycja dla fanów strategii czasu rzeczywistego. Firma Slitherine poinformowała, kiedy zamierza wprowadzić na rynek swojego RTS-a w kinowym uniwersum Terminator: Mroczne przeznaczenie. Debiut Terminator: Dark Fate – Defiance przypada na 7 grudnia, co oznacza, że zainteresowani mają jeszcze niespełna miesiąc, by zwyciężyć w aktualnych kampaniach. Tytuł zmierza wyłącznie na PC, ale jego cena na tę chwilę pozostaje tajemnicą.

Co zatem wiemy?

Terminator Dark-Fate Defiance

Terminator: Dark Fate – Defiance to strategia czasu rzeczywistego z silnym naciskiem na taktyczne starcia i nieliniowy rozwój kampanii. Twórcy przeniosą nas do mrocznego filmowego świata, gdzie jako dowódca Założycieli zmierzymy się z Legionem.

Kampania pozwoli na zabawę wyłącznie jedną, wspomnianą już frakcją, ale podczas niej będziemy mogli połączyć siły z pozostałymi stronnictwami ludzi. Przebieg kampanii i dostęp do misji będzie ściśle uzależniony od podejmowanych przez nas decyzji, a przynajmniej tak deklarują twórcy.

Nieco więcej różnorodności znajdziemy w sieciowych i lokalnych potyczkach. Podczas nich obok Założycieli zagramy także ruchem oporu i samym Legionem. Ekipa zaplanowała starcia wieloosobowe w formule 1v1 i 2v2, a także scenariusze 2v1.

Rzuć okiem na poniższą, obszerną prezentację rozgrywki z wczesnej wersji RTS-a.

Pozostałe ciekawe premiery strategii 2023 roku znajdziesz tutaj.

Jesteśmy w Google Newsobserwuj po doniesienia z frontów gier strategicznych.