Terra Nil coraz bliżej premiery. Twórcy wskazali przybliżony termin

  • Post category:Newsy

Tym razem coś dla fanów strategii, którzy czasami lubią odpocząć od industrialnego zgiełku czy bitewnej zawieruchy. Coraz bliżej oficjalnego debiutu jest najnowsza gra studia Free Lives. Kiedy premiera Terra Nil? Odwrócony city builder, w którym powalczymy o lepszy klimat dla wszelkich żyjątek, ukaże się na początku 2023 roku. Twórcy nie wskazali jeszcze konkretnego terminu, ale możemy wypatrywać strategii w pierwszym kwartale zbliżającego się roku.

Terra Nil

Przy okazji dowiedzieliśmy się za to nieco więcej o ostatnim z grywalnych regionów – mieście. W tym przypadku rozgrywkę rozpoczniemy nie na zdewastowanym przez przemysł pustkowiu, a w ruinach dawnej metropolii. Konsekwentnie odzyskując przydatne materiały, rozbierzemy dawne miasto, by zrobić nieco miejsca dla fauny i flory. Zdaje się, że ten opis mówi wystarczająco dużo o zabawie w Terra Nil.

Spokojna, relaksująca i pełna łamigłówek strategia wydaje się świetną alternatywą na szczególnie męczące dni. Sukces tegorocznego Dorfromantik wyraźnie pokazał, że takie produkcje świetnie sobie radzą, szczególnie gdy zapewniają angażującą zabawę i przyjemną dla oka grafikę. Gdy dowiemy się kiedy dokładnie odbędzie się premiera Terra Nil, to z pewnością powrócimy do tematu.

Tymczasem zobacz załączony do wiadomości zwiastun produkcji. Więcej nowości o strategiach znajdziesz tutaj.