The Great War: Western Front szybciej niż myślisz. Data premiery strategii od Petroglyph

  • Post category:Newsy

Data premiery , strategii od PetroglyphWygląda na to, że murowanych kandydatów do strategii bieżącego roku możemy poznać już w pierwszym półroczu. Do grona ogłoszonych już premier dołączyło zapowiedziane w minionym roku dzieło studia Petroglyph. Data premiery The Great War Western Front została wyznaczona na 30 marca, co uczczono załączonym do wiadomości zwiastunem.

Równocześnie wystartowała możliwość składania zamówień przedpremierowych. The Great War Western Front wyceniono na 161,99 złotych, a wcześniejszy zakup gwarantuje 3 dni gry przed wskazanym wcześniej terminem. Frontier Foundry przygotowało też nieco droższe Victory Edition, które obok gry obejmuje garść cyfrowych gadżetów.

the great war western front

The Great War: Western Front – data premiery i nowy zwiastun

Najnowsza strategia studia Petroglyph to połączenie strategii globalnej z rozgrywką w czasie rzeczywistym. Produkcja zabierze nas na front zachodni I wojny światowej, gdzie opowiemy się po jednej ze stron konfliktu. W każdym przypadku zbudujemy sieć okopów, opracujemy nowe technologie i przesuniemy siły w przygotowaniach do uderzenia na wrogie pozycje. To wszystko na globalnej, taktycznej płaszczyźnie. Druga strona medalu to właściwe starcia rozgrywane już w czasie rzeczywistym. Po przeglądzie mapy i wystawieniu wojsk ruszymy na wroga, by przesunąć linię frontu.

Twórcy postawili na zgodność z historycznymi realiami, klimat i angażującą wielowarstwową rozgrywkę, która na nowo zdefiniuje strategie w realiach I wojny światowej. Zobacz załączone do wiadomości materiały i sprawdź opublikowane przez twórców wymagania sprzętowe The Great War: Western Front. Premiera już niebawem, a jeśli pojawią się jakieś nowe doniesienia, to z pewnością je u nas znajdziesz.

Nowa gra Petroglyph trafiła do naszego rankingu najważniejszych premier 2023 roku. Sprawdź całe zestawienie w poszukiwaniu najlepszych nowości.