The Guild 3 pożegna wczesny dostęp. Strategia ekonomiczna z datą premiery

  • Post category:Newsy

Jeśli przez kolejne lata wczesnego dostępu The Guild 3 zastawiałeś się kiedy odbędzie się premiera gry, to mamy nowinki. Firma Koch Media w komunikacie prasowym ogłosiła, że data premiery The Guild 3 przypada na 14 czerwca. Tego dnia tytuł doczeka się wydania aktualizacji 1.0 i oficjalnie wejdzie na rynek. Debiut po niemal 5 latach we wczesnym dostępie wydawca postanowił uczcić pudełkowym wydaniem gry w dwóch wersjach:

  • Wycenionej na 129 złotych edycji standardowej The Guild 3 w specjalnym pudełku;
  • Edycji Arystokratycznej, w której za 279 złotych obok gry znajdziesz też 14-centymetrową figurkę Balbulusa, grę karcianą The Guild: Card Game, ścieżkę dźwiękową i DVD z filmem o kulisach powstawania strategii.
data premiery the guild 3

Oficjalna data premiery The Guild 3 to żadne zaskoczenie. Chociaż twórcy jeszcze nie potwierdzili terminu, to niedawną łatkę do gry opatrzono numerem 0.9.18.5, skąd do 1.0 już niedaleko. Czekamy na komunikat twórców i zapowiedź nowości w premierowej aktualizacji.

The Guild 3 trafiło do wczesnego dostępu jeszcze w 2017 roku. Trzecia odsłona zapoczątkowanej jeszcze w 2002 roku serii przenosi nas do późnego średniowiecza. I tym razem wcielimy się w mieszczanina, który ima się rozmaitych prac, by doprowadzić swoją dynastię do świetności. Całość ma dużo bardziej sandboksowy charakter i chociaż twórcy przygotowali wiele wątków fabularnych, to gracz ma sporo swobody w ich odkrywaniu.

the guild 3 wydanie arystokratyczne