The Iron Oath ogłasza wymarsz z wczesnego dostępu. Kiedy premiera pełnej wersji taktycznego RPG?

  • Post category:Newsy

Taktyczne RPG w realiach fantasy niebawem zakonczy wczesny dostęp. Data premiery, nowa aktualizacja i promocja na The Iron Oath.

Dobre wieści dla wszystkich, którzy przez ostatnie kilkanaście miesięcy śledzili rozwój The Iron Oath. Taktyczne RPG nie zabawi już długo we wczesnym dostępie. Studio Curious Panda Games poinformowało, że data premiery wersji 1.0 The Iron Oath została wyznaczona na 2 listopada. Tego dnia produkcja doczeka się finalnej łatki wieńczącej kampanię fabularną i… wyższej ceny w cyfrowej dystrybucji.

the iron oath key

Wraz z końcem wczesnego dostępu cena The Iron Oath podskoczy z niespełna 72 na około 110 PLN. Tym samym, jeśli przymierzasz się do zabawy z tytułem, to warto zaklepać go szybciej. Szczególnie że do 11 października jest w specjalnej promocji za 64,79 złotych na Steam.

Twórcy podkreślają przy tym, że wersja 1.0 nie oznacza końca wsparcia dla gry. Planów na razie nie ujawnili, ale zapewne poznamy je w nadchodzących tygodniach, wraz z kompletną zawartością kluczowej aktualizacji.

Tymczasem już dziś fani The Iron Oath mogą cieszyć się wydaniem paczki oznaczonej numerem 0.8.008. Ta wprowadza do taktycznego erpega nowe zadania, wydarzenia drużynowe, elitarne wyposażenie oraz adnotacje dotyczące wpływu dialogów na osobowość podopiecznych. Jednocześnie Curious Panda Games przygotowało eksperymentalne wsparcie dla kontrolerów i podciągnęło kompatybilność aplikacji ze Steam Deck. Tyle nowości, a pełną listę zmian znajdziesz tutaj.

Grze poświęciliśmy artykuł krótko po rozpoczęciu przygody we wczesnym dostępie. Od tamtej chwili The Iron Oath otrzymało mnóstwo nowości, ale jeśli chcesz poznać nasze pierwsze wrażenia, to udaj się tutaj.

Jesteśmy w Google Newsobserwuj po doniesienia z frontów gier strategicznych.