Czym jest The Iron Oath? Obszerny gameplay trailer taktycznego RPG

  • Post category:Newsy

Już za kilka dni w katalogu Steam Early Access pojawi się nowy projekt studia Curious Panda Games. Korzystając z okazji Humble Games opublikowało na swoim kanale obszerny gameplay trailer gry The Iron Oath. Taktyczne RPG w świecie fantasy to przede wszystkim walka z przeciwnikami, ale pomiędzy nimi będzie co robić. Twórcy zaprezentowali zarządzanie kompanią, dyskusje pomiędzy jej członkami i sposoby na poprawienie relacji. W toku rozgrywki nasi podopieczni będą ginąć, albo przeć naprzód, stąd konieczne jest nie tylko rozwijanie ich umiejętności, ale też rekrutowanie nowych twarzy.

The Iron Oath key art

Jak przekonuje gameplay trailer gry The Iron Oath, gra wydaje się mocno upraszczać niektóre mechanizmy, kładąc jednocześnie nacisk na roleplay i narrację. Z pewnością wczesna wersja gry w Steam Early Access zapewni nam jedynie przedsmak pełnej wersji. Jednak wygląda na to, że i tak przyciągnie na długie godziny. Do tego za niezbyt wygórowaną cenę – na dzień premiery Wczesnego Dostępu The Iron Oath kupimy za równowartość 20 dolarów (ok. 85 złotych).

Premiera The Iron Oath przypada na 19 kwietnia. Debiut pełnej wersji gry planowany jest za jakieś 12 miesięcy, ale wszystko zależy od natężenia prac. Taktyczne RPG zapowiada się ciekawie i z pewnością sprawdzimy je w boju.

Sprawdź: Najważniejsze premiery kwietnia na PC.

Źródło: YouTube.