The Iron Oath – znamy plany rozwoju taktycznego RPG we wczesnym dostępie

  • Post category:Newsy

Wczoraj na rynku pojawiło się taktyczne RPG zatytułowane The Iron Oath. Premiera gry jak na razie wypada nad wyraz pozytywnie, co potwierdzają opinie użytkowników platformy Steam. Tymczasem twórcy postanowili od razu nakreślić, jak wyglądał będzie wczesny dostęp The Iron Oath. Curious Panda Games opublikowało zwyczajową mapę drogową z poprawkami, nową zawartością i harmonogramem większych aktualizacji. Czego możemy oczekiwać w pierwszej kolejności?

The Iron Oath screen

Wczesny dostęp The Iron Oath

Z opublikowanej przez twórców grafiki wynika, że jeszcze tej wiosny taktyczne RPG otrzyma sporą aktualizację z nową klasą postaci. Icebinder to jednak dopiero początek – w planach są nowe misje i wydarzenia w świecie gry, a także usprawniony wątek związany ze smokiem. Mapę rozpisano na okrągły rok z pierwszą aktualizacją już niebawem i kolejną jeszcze tego lata. Zerknij na załączoną do wiadomości grafikę.

W dłuższej perspektywie fani The Iron Oath otrzymają dostęp do nowych rzędów umiejętności bohaterów oraz w dużym skrócie jeszcze więcej wszystkiego, co oferuje gra. Będą nowe wydarzenia, misje, potwory, wyposażenie oraz mechaniki. Większość z nowinek wciąż skrywa woal tajemnicy, a Curious Panda Games ujawni konkrety dopiero na kilka dni przed premierą aktualizacji.

The Iron Oath kupisz na PC Steam i GOG.com za 71,99 złotych.

Poznaj pozostałe ważne premiery kwietnia na PC.

The Iron Oath roadmap

Źródło: Steam.