The Settlers: New Allies także na konsolach. Nowa data premiery PC

  • Post category:Newsy

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Ubisoft przygotował krótki pokaz gry The Settlers, by podsumować dokonania z ostatnich kilku miesięcy. Tak dowiedzieliśmy się o nowościach, które powstały w dodatkowym czasie dla deweloperów. Pojawiła się też nowa data premiery The Settlers, a także zapowiedź wydania na konsole. Według podanych informacji The Settlers: New Allies ukaże się na PC dokładnie 17 lutego. Na razie nie wskazano, kiedy możemy spodziewać się debiutu na konsolach.

Nowa data premiery The Settlers

The Settlers: New Allies – nowa data premiery i zmiany

Z załączonego do wiadomości materiału wynika, że ekipa przyłożyła się zarówno do rozgrywki singlowej, jak i sieciowej. Ta pierwsza otrzymała choćby neutralne obozy, które przeciwnik będzie musiał sforsować, żeby zaatakować naszą bazę. Twórcy przygotowali też dodatkowe przejścia na mapach, by ułatwić manewry i pomoc sojusznikom.

Sama gra otrzymała przeprojektowany interfejs użytkownika oraz możliwość samodzielnego przypisania klawiszy. Gra doczekała się poprawionej ekonomii, zmodyfikowanych wymagań dla budowli i zawodów oraz przebudowanego systemu technologii. Twórcy wciąż chwalą się rozłożoną na 14 misji kampanią singlową oraz kilkoma trybami dla wielu graczy.

Całość ma podbić serca nie tylko pecetowców, ale też fanów innych platform. Obok Ubisoft Connect gra pojawi się na PlayStation, Xbox, Nintendo Switch, GeForce NOW i Luna.