The Settlers powraca z dopiskiem New Allies. Ubisoft zapowiada nowości o grze

  • Post category:Newsy

Ważnie wieści dla fanów Osadników. Ubisoft zapowiedział pokaz nadchodzącego The Settlers, które otrzymało podtytuł New Allies. Zdaniem wydawcy dopisek ma lepiej oddawać to, czym stała się strategia, ale na razie nie wiemy, co to oznacza. Wiemy za to, że nowe wieści związane z The Settlers mają pojawić się już w poniedziałek 28 listopada. Gameplay? Data premiery? Przekonamy się niebawem.

Pokaz The Settlers

The Settlers miało zadebiutować na pecetach jeszcze w marcu. Jednak już po kilku dnach testów beta wyraźnie widzieliśmy, że jakość gry pozostawia wiele do życzenia. Wydawca opóźnił debiut na czas nieokreślony i zasugerował dalsze poprawki. Czym stała się wyraźnie średnia  strategia? Na to pytanie odpowie najbliższy pokaz The Settlers New Allies. Niemal pewne jest za to, że gra ominie końcówkę roku i ukaże się przed końcem pierwszego kwartału 2023 roku.

Przypomnijmy, że nowe The Settlers zapowiedziano jeszcze w 2018 roku i po długiej ciszy dowiadujemy się jedynie o kolejnych opóźnieniach. Pozostaje mieć nadzieję, że lata wyczekiwania zaowocują świetną grą. Jeśli wciąż masz czas, żeby nadrobić tegoroczne premiery, to sprawdź najważniejsze strategie 2022 roku.