The Valiant w pigułce. Zobacz nowy gameplay trailer średniowiecznego RTS-a

  • Post category:Newsy

Wśród kilkunastu pozycji, które pojawiły się podczas tegorocznego THQ Nordic Showcase nie zabrakło zapowiedzianego niedawno The Valiant. Dzieło odpowiedzialnego za Sudden Strike 4 Kite Games otrzymało kolejny pokaz najważniejszych atrakcji. Zobacz załączony poniżej gameplay trailer The Valiant. Niestety także i tym razem THQ Nordic nie wskazało choćby przybliżonej daty premiery strategii, przekonując, że odbędzie się ona już wkrótce.

The Valiant key art

Sam gameplay trailer The Valiant nie różni się zbytnio od tego, co oglądaliśmy przy okazji zapowiedzi. Twórcy obiecują angażującą kampanię rozgrywaną w misjach, kooperacyjny tryb zabawy i kompetytywny multiplayer. Całość wciąż od razu przywodzi mi na myśl Ancestors Legacy od naszego Destructive Creations.

Jedyny warty podkreślenia szczegół, to brak na materiale charakterystycznych ikonek dla konsol PlayStation i Xbox. Być może fani kontrolerów będą musieli poczekać na średniowiecznego RTS-a nieco dłużej, niż fani PC. Wszystko wyjaśni się, gdy doczekamy się oficjalnej daty premiery The Valiant.

Po więcej wieści o grach strategicznych udaj się tutaj.

Źródło: YouTube.