THQ Nordic Showcase 2023 zapowiedziane. Pokaz powraca w sierpniu

  • Post category:Newsy

Ważne wieści dla wszystkich, którzy śledzą niezwykle bogaty katalog firmy THQ Nordic. Wydawca zapowiedział tegoroczną edycję swojej prezentacji, podczas której zobaczymy nowe materiały z nadchodzących gier. THQ Nordic Showcase 2023 odbędzie się 11 sierpnia. Nie poznaliśmy jeszcze konkretnej godziny, ale czasu do wydarzenia jest całkiem sporo, więc na pewno zostanie doprecyzowana niebawem. Zamiast tego otrzymaliśmy zwiastun, który wskazuje produkcje, których możemy się spodziewać.

THQ Nordic Save the Date 2023

THQ Nordic Showcase 2023 – co zobaczymy?

Na pierwszy plan wysuwa się oczywiście długo wyczekiwany Gothic Remake, który po otwartych testach niewielkiego wycinka, zniknął na dłużej. Nas interesują także nadchodzące Tempest Rising oraz Jagged Alliance 3. Zwiastun sugeruje, że możemy spodziewać się również nowych materiałów z Alone in the Dark, Trine 5 i Outcast 2.

Zwyczajowym partnerem imprezy jest HandyGames, które pokaże też szereg produkcji ze swojego katalogu. Oczywiście jest tu też sporo miejsca na niespodzianki, a fakt, iż THQ Nordic zwykle pracuje nad około 50 grami, daje spore pole do popisu.

Co mówią nam informacje o pokazie? Przede wszystkim to, że lwia część wspomnianych tu produkcji nie zobaczy rynku przed 11 sierpnia. Firmie zdarzało się wrzucać do pokazów już wydane tytuły, ale większość z tu wymienionych najpewniej wyląduje na naszych ekranach jesienią lub w 2023 roku.