Total War i NFT? SEGA ma ostatnie słowo

  • Post category:Newsy

Tokeny NFT są już z nami od jakiegoś czasu, ale jak dotąd nie wzbudzały większych kontrowersji. Wszystko zmieniło się wtedy, gdy pod popularny trend zechcieli podłączyć się wydawcy gier. Niektórzy błyskawicznie wycofali się z zapowiedzi, podczas gdy inni po cichu rejestrowali nowe znaki towarowe. Jedną z takich firm jest SEGA, która może wprowadzić NFT do Total War. Może? Jeśli tylko zechce, o czym przekonywał Mark Sinclair z Creative Assembly.

Total War Warhammer 3 ogre

Projektant kampanii Total War Warhammer 3 w wywiadzie dla 3DJuegos przyznał, że ostatnie słowo należy do firmy SEGA. Twórca przyznał za to, że Creative Assembly analizuje wpływ NFT w Total War na środowisko graczy i zdaje sobie sprawę z rozbieżnych opinii. Japońska firma z pewnością zamierza skorzystać na popularności tokenów, ale nie wiadomo, jak szybko pojawią się w strategiach brytyjskiego studia. I w jakiej formie.

Na razie nie ma żadnego znaku, by blockchain zmierzał do Total War. Pojawiła się za to aktualizacja 1.1 Warhammer 3, a w najbliższych miesiącach możemy liczyć na kampanię Immortal Empires i nowe frakcje. W tym samym czasie fani wyglądają zapowiedzi nowej historycznej odsłony Total War, ale musimy uzbroić się w cierpliwość. Wsparcie dla najnowszej gry nie przebiega tak dynamiczne, jak byśmy chcieli, a to z pewnością przełoży się na poprawki w kalendarzu wydawcy.

Źródło: PCGamesN.