Wiemy, kiedy premiera Total War: Pharaoh. Bonusy do pre-orderów i wydanie pudełkowe

  • Post category:Newsy

Jest oficjalna data premiery Total War: Pharaoh, a wraz z nią nowy zwiastun i masa konkretów. Wszystko, o premierze historycznej strategii.

Creative Assembly nie zmieniło zdania i tak, jak wcześniej uprzedzało, swoją nową grę wyda w październiku. Teraz wiemy już, że oficjalna premiera Total War: Pharaoh przypada dokładnie na 11 października. Przynajmniej jeśli mówimy o wersji cyfrowej, bo pudełko pojawi się na półkach nieco później – 23 października. Przy okazji twórcy ujawnili szczegóły dotyczące bonusów, a także minimalne i zalecane wymagania sprzętowe Pharaoh.

total war pharaoh key

Total War: Pharaoh – data premiery i bonusy przedpremierowe

To zależy od tego, czy zdecydujesz się na wcześniejszy zakup strategii. Tym razem wydawca postawił na wcześniejszy dostęp do gry w postaci specjalnego weekendu od 29 września do 2 października. Podczas wydarzenia dostępne będą jedynie dwie frakcje – Ramzes i Irsu – a kampania pozwoli bawić się maksymalnie do 60 tury. Jednym słowem pobieżna zajawka mechanik i rozwiązań, bez większych perspektyw, by rozwinąć skrzydła. Na to będziemy musieli czekać aż do 11 października, gdy o 16:00 czasu polskiego tytuł trafi na rynek.

Pozostając przy zamówieniach przedpremierowych i bonusach, to obok wcześniejszego dostępu twórcy oferują dwa pakiety kosmetyczne: Wcielenie Bogów oraz Serce Szardów.

Wydanie pudełkowe Total War: Pharaoh

Pudło pojawi się na półkach ze sporym, trzeba przyznać, opóźnieniem. Można wręcz powiedzieć, że w sam raz, by niezdecydowani mogli zaopatrzyć się we własne kopie, gdy sieć potwierdzi jakość strategii. Jak wcześniej wspomniałem, data premiery fizycznego wydania Total War: Pharaoh to 23 października.

pharaoh total war wydanie pudełkowe

W pudełku znajdziemy klucz do gry na Steam, pakiety kosmetyczne Wcielenie Bogów oraz Serce Szardów, a także mapę kampanii i portrety przywódców frakcji. Ot standardowe wydanie pudełkowe.

Przy okazji ekipa wspomniała, że pracuje nad wydaniem na systemy MacOS, ale z pewnością nie zdąży ukończyć zadania przed wyznaczonym terminem. To na razie wszystko, czego dzisiaj dowiedzieliśmy się o Total War: Pharaoh. Zostawiam cię z nowym zwiastunem i zarazem spojrzeniem na mapę kampanii.

Jesteśmy w Google Newsobserwuj po doniesienia z frontów gier strategicznych.