Mapa kampanii Total War: Pharaoh w całej okazałości. Gdzie rozpoczynają władcy?

  • Post category:Newsy

Jest i pełna mapa kampanii w Total War: Pharaoh z miejscami startowymi poszczególnych frakcji. Strategia już niebawem zadebiutuje na PC Steam.

Już tylko tydzień dzieli nas od oficjalnego debiutu Total War: Pharaoh. Creative Assembly intensyfikuje więc działania promocyjne, by zainteresować tytułem jak najszersze grono fanów marki. W ostatnich dniach studio opublikowało mapkę kampanii z miejscami startowymi grywalnych frakcji Total War: Pharaoh. Co z niej wynika?

Total War Pharaoh screen 20

Total War: Pharaoh – mapa kampanii i miejsca startowe

Jak publika zdążyła wcześniej zauważyć, zakres działań jest mocno okrojony względem możliwości terytorialnych regionu. To otwiera szereg możliwości dla już potwierdzonych, ale jeszcze nieujawnionych dodatkowych stronnictw w strategii. Amenmes ma jedną z najbezpieczniejszych pozycji startowych, podczas gdy Kananejczycy będą mogli prowadzić ekspansję w dowolnym kierunku.

Mapa może nie prezentuje się równie imponująco, co ta, z której korzysta Total War: Warhammer 3, ale jest tu też sporo miejsca dla naturalnych frakcji i potencjalnych wrogów.

mapa kampanii total war pharaoh

Total War: Pharaoh zadebiutuje wyłącznie na PC za pośrednictwem Steam już 11 października. Pudełkowe wydania strategii trafią na półki sklepowe z nieznacznym opóźnieniem, bo 23 października. Twórcy pracują też nad wydaniem gry na systemy MacOS, a także planują wypuścić grę także w Epic Games Store.

Jesteśmy w Google Newsobserwuj po doniesienia z frontów gier strategicznych.