Pharaoh i Troy wreszcie razem. Zapowiedź kolejnej dużej aktualizacji Total War

  • Post category:Newsy

Creative Assembly poszło za ciosem i krótko po udanej premierze Thrones of Decay wróciło z doniesieniami o najnowszym Total War. Wynika z nich, że jeszcze w tym roku Total War: Pharaoh otrzyma zawartość przygotowaną pierwotnie dla wydanego w 2020 roku Troy. To jednak nie wszystko, deweloperzy z CA Sofia szykują dodatkową kampanię i frakcje Mezopotamii. Całość w ramach dużej darmowej aktualizacji strategii. Przejdźmy do szczegółów.

Total War Pharaoh i Troy

Total War: Pharaoh – nowa zawartość i wycinek Troy

Jak zdążyliśmy się już dowiedzieć z masowych wycieków, Total War: Pharaoh powstało jako dodatek do Total War Saga: Troy. Dopiero w procesie deweloperskim włodarze studia zadecydowali, że będą to dwa oddzielne produkty. Okazuje się jednak, że więzi nie pozostaną zerwane na długo.

Z komunikatu wynika, że do Pharaoh trafi 70 przebudowanych jednostek, które zawalczą pod sztandarami Troi i Myken. Jednocześnie bułgarskie studio przygotuje od zera 80 jednostek dla Mezopotamii, reprezentowanej przez Asyrię i Babilon. Na tym nie koniec, bowiem aktualizacja wprowadzi też nową, odrębną i rozszerzoną kampanię. W niej pojawi się system dynastyczny, który wprowadzi śmiertelność władców i wymusi dbanie o ciągłość władzy. Konkretne rozwiązania poznamy w serii nadchodzących dzienników deweloperskich, która rozpocznie się w przyszłym tygodniu.

Czekamy na więcej szczegółów i oczywiście datę wydania rzeczonej aktualizacji.

Total War: Pharaoh ukazało się w październiku minionego roku wyłącznie na PC. Tytuł całkiem zasłużenie oberwał rykoszetem wycelowanym w zespół rozwijający Total War: Warhammer 3. Później mieliśmy falę wycieków ze studia, które tylko ugruntowały i podparły krytykę graczy. Było także mocne postanowienie poprawy deweloperów, którego owoce oglądaliśmy przy okazji łatki High Tide ale widzimy również dziś.

Sprawdź nasze publikacje o Total War: Pharaoh

Jesteśmy w Google Newsobserwuj po doniesienia z frontów gier strategicznych.

Źródło: Total War.