Total War: Three Kingdoms trafi do PC Game Pass. Jest data premiery wydania

  • Post category:Newsy
Total War Three Kingdoms

Dobra wiadomość dla aktywnych abonentów usługi Game Pass na PC. SEGA ogłosiła, że Total War: Warhammer 3 nie będzie jedyną grą, która znajdzie się w katalogu. Zgodnie z najnowszym komunikatem do Game Pass zmierza Total War: Three Kingdoms. Strategia pojawi się w usłudze już 21 czerwca. Najpewniej jedynie w podstawowej wersji gry, ale niewykluczone, że przy okazji będzie szansa na dopisanie dodatków do konta Microsoft. Więcej szczegółów podamy, gdy się pojawią.

Total War: Three Kingdoms w Game Pass na PC to szansa na wypróbowanie poprzedniej dużej odsłony serii. W grze Creative Assembly podjęło się adaptacji Opowieści o Trzech Królestwach. Średniowieczna chińska powieść skorzystała z połączenia mechanik znanych m.in. z podserii Warhammer. Niestety po zaledwie kilku latach studio urwało wsparcie dla gry i ogłosiło, że pracuje nad nowym podejściem.

Ostatecznie wypróbować nie zaszkodzi, szczególnie że na premierę Immortal Empires w Total War: Warhammer 3 poczekamy jeszcze kilka miesięcy. Total War: Three Kingdoms zadebiutowało na PC w maju 2019 roku.

Źródło: Facebook.