Total War: Warhammer 3 z pierwszą dużą aktualizacją. Premiera wersji 1.1.0

  • Post category:Newsy

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Creative Assembly dostarczyło dziś pierwszy duży pakiet poprawek do nowego Total War. Aktualizacja 1.1.0 w Warhammer 3 wprowadza szereg istotnych zmian i usprawnień. Jednocześnie łatwo wyczytać z komunikatu twórców, że do ideału jeszcze daleka droga. Co wśród głównych atrakcji nowej paczki?

warhammer 3 aktualizacja 1.1

Total War: Warhammer 3 – aktualizacja 1.1.0

Na dobry początek jedna z największych bolączek wydanej w lutym strategii – poprawa optymalizacji i stabilności aplikacji. Zaraz za nią poprawki dla mechaniki Realm of Chaos, które nieszczególnie przypadły graczom do gustu. Twórcy postarali się o wyraźne rozszerzenie mechanizmu. Creative Assembly wprowadziło też sporo zmian w darach dla Demonicznego Księcia i zestawów wymiennych części ciała protagonisty.

Poza tym mamy długą listę usuwanych z gry błędów, nieprawidłowości i przeszkód. Jak poprawka dla błędu w interakcji pomiędzy technologią, a ulepszeniem w zabawie frakcją Slaanesh. Usunięto też rozmaite błędy, które uniemożliwiały graczom ukończenie prologu. Aktualizacja 1.1 wprowadza do Warhammer 3 również zmiany w równowadze rozgrywki dla każdej frakcji oraz lepszy balans dla wybranych jednostekTutaj znajdziesz pełną listę zmian w strategii.

Total War: Warhammer 3 – co dalej?

Na zakończenie komunikatu towarzyszącego premierze paczki twórcy podkreślili, że jest to dopiero pierwsza duża łatka. Creative Assembly analizuje wiele aspektów zabawy z grą i zamierza je konsekwentnie ulepszać. Wciąż w planach są obiecane wcześniej atrakcje jak kampania Immortal Empires wraz z kilkoma niespodziankami i nowymi frakcjami w Warhammer 3.

Premiera Total War: Warhammer 3 odbyła się 17 lutego. Gra na dzień debiutu pojawiła się w usłudze PC Game Pass.