Niebawem aktualizacja 2.2 gry Total War: Warhammer 3. Nowy kryzys i jednostki (już dostępna)

  • Post category:Newsy

Aktualizacja: Total War: Warhammer 3 w wersji 2.2 trafił już na serwery. Poniżej zwiastun nowości przygotowany przez Creative Assembly i pełna lista zmian w paczce.

Miła odmiana dla fanów marki Total War. Wygląda na to, że Creative Assembly wreszcie wychodzi na prostą z rozwojem swojej najnowszej strategii. Wydany niedawno Hotfix 2.1.2 przyniósł ukojenie konfiguracjom z procesorami Intel Raptor Lake, które cierpiały na spadki wydajności podczas gry. Znacznie ważniejszy jest jednak fakt, że jednocześnie dowiedzieliśmy się, co przyniesie aktualizacja 2.2 Total War: Warhammer 3 oraz kiedy możemy się jej spodziewać. Zgodnie z deklaracjami studia paczka oznaczona numerem 2.2 trafi na serwery dokładnie 18 października. Co w środku?

Warhammer 3 aktualizacja 2.0

Aktualizacja 2.2 gry Total War: Warhammer 3 – pierwsze szczegóły

Stosunkowo lakoniczny wpis ujawnia szereg nowości, które staną się naszym udziałem już w połowie miesiąca. Na pierwszy ogień oczywiście niezbędne usprawnienia oraz poprawki dla zgłaszanych przez graczy błędów. Jednocześnie twórcy planują wyeliminować błąd powiązany z zakończeniem tury, a także poprawić bitwy o mniejsze osady i poszczególne zachowania sztucznej inteligencji.

Wśród nowości pojawi się nowy kryzys dla fazy endgame, który (yes-yes) wywołają Skaveni. Frakcje trzeciej odsłony serii otrzymają też nowe oddziały wraz z premierą darmowego DLC Regiments of Renown III. Szykują się też zmiany w kolejce dla gier rankingowych ze sztywnym podziałem bitew.

Creative Assembly przyznało, że omówione tu nowości to dopiero przedsmak tego, co przyniesie aktualizacja 2.2, ale dla mnie już jest nieźle. Najwyraźniej ekipa ma wreszcie publiczną wersję pod kontrolą i może już swobodnie wdrażać dalekosiężne plany. W tym samym czasie publika dużo przychylniej spogląda na wysiłki twórców i spędza czas z Immortal Empires w Warhammer 3. Większy porządek w projekcie i przychylni fani to o niebo lepsze warunki do pracy, niż zaraz po debiucie. Tylko patrzeć, a zaraz zapowiedzą kolejne dodatki.

Sprawdź: Graliśmy w Total War: Warhammer 3 – Immortal Empires.