Nowości w Total War: Warhammer 3 w aktualizacji 3.1. Harald Hammerstorm w darmowym DLC

  • Post category:Newsy

Nawet jeśli Creative Assembly dopiero co zapowiedziało Total War: Pharaoh, to nie zapomina o zobowiązaniach wobec fanów uniwersum Games Workshop. Dzisiaj na serwerach pojawiła się obiecana aktualizacja 3.1 Total War: Warhammer 3, a z nią sporo poprawek i nowości. Jedną z głównych atrakcji jest nowy Legendarny Bohater – Harald Hammerstorm – w darmowym DLC. Przy okazji gra doczekała się kolejnych oddziałów Regiments of Renown oraz kolejnego kryzysu podczas kampanii Immortal Empires.

Warhammer 3 aktualizacja 3.1

Aktualizacja 3.1 do Total War: Warhammer 3 – zmiany i nowości

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami włączone to Warhammera 3 Krasnoludy Chaosu doczekały się własnego kryzysu dla fazy Endgame w kampanii Immortal Empires. Podczas The Will of Hashut oddziały Dawi-Zharr zaleją świat swoimi jednostkami, dzięki sieci głęboko drążonych tuneli. Każdy, kto zdecyduje się stanąć na ich drodze, będzie musiał zejść do podziemi. Jedynym sposobem na przerwanie wydarzenia The Will of Hashut jest zdobycie Zharr-Naggrund.

Wszystkie premierowe frakcje Warhammer 3 doczekały się także kolejnych wzmocnień w postaci oddziałów Regiments of Renown IV:

  • Kislev – The Warchmen in the Night (Armoured Kossars);
  • Grand Cathay – Bandits of the Silver Road (Peasant Archers);
  • Khorne – Hounds of the Blood Hunt (Flesh Hounds of Khorne);
  • Nurgle – The Frolickers Bubonic (Nurglings);
  • Slaanesh – The Princes of Perfection (Devoted Marauders of Slaanesh – Spears);
  • Tzeentch – The Chromatic Abominations (Blue Horrors of Tzeentch);
  • Ogre Kingdoms – Boglars of the Mad Marshes (Gnoblars).

Na liście istotnych zmian warto wskazać też wyremontowaną Bretonnię. Zaniedbana przez twórców frakcja doczekała się istotnych poprawek dla kampanii, zdolności bohaterów oraz jednostek. Wszystkie szczegóły, wraz z kompletną listą poprawek dla równowagi rozgrywki znajdziesz tutaj.

Total War: Warhammer 3 dostępne jest wyłącznie na PC. Strategia jeszcze w tym roku otrzyma dwa pakiety dodatkowej zawartości i sporo darmowych dodatków.

Jesteśmy w Google Newsobserwuj po doniesienia z frontów gier strategicznych.