Ulrika Magdova niebawem w Total War: Warhammer 3. Darmowe DLC potwierdzone

  • Post category:Newsy

W najnowszej korespondencji mailowej Creative Assembly potwierdziło, że do Total War: Warhammer 3 zmierza nowa postać. Wraz z zapowiedzianym niedawno DLC Forge of the Chaos Dwarfs w Warhammer 3 pojawi się Ulrika Magdova Straghov. Bohaterka wzmocni armie Imperium i Kislevu, a przy okazji będzie dostępna za darmo w Total War Access. Darmowe DLC pojawi się dokładnie 13 kwietnia, czyli w dniu premiery Krasnoludów Chaosu.

Ulrika Warhammer 3

Ulrika Magdova w Total War: Warhammer 3

Wygląda na to, że twórcy na dobre zabrali się za nowych bohaterów do strategii z ubiegłego roku. Ulrika Magdova Straghov łączy wszystko, co najlepsze u Kislevu i Wampirów. Do boju ruszy konno, uzbrojona w łuk i miecz, ale niewątpliwie sięgnie też po zdolności typowe dla krwiopijców. Jak wcześniej wspomniałem, Ulrika może wzmocnić armie dwóch stronnictw, więc prędzej czy później na pewno zawita na polu bitwy.

Dokładne instrukcje dla zainteresowanych Creative Assembly ujawni w późniejszym terminie. Jednak możemy przypuszczać, że do odblokowania bohaterki niezbędne będzie powiązanie swojego konta w Total War Access z profilem sklepu, w którym mamy grę. Więcej informacji wkrótce.

Total War: Warhammer 3 zadebiutowało w lutym minionego roku. Niedawno gra doczekała się oficjalnej premiery wersji 1.0 kampanii Immortal Empires, przy okazji której tryb został udostępniony wszystkim posiadaczom podstawki. Jeszcze w kwietniu na serwerach strategii pojawi się aktualizacja 3.0, DLC z Krasnoludami Chaosu i oczywiście wspomniana powyżej Ulrika.

Jesteśmy w Google Newsobserwuj po doniesienia z frontów gier strategicznych.

Ulrika W3