Total War: Warhammer 3 z datą premiery na MacOS

  • Post category:Newsy
warhammer 3 kislev kampania

Ważne wieści dla posiadaczy pecetów z MacOS. Na oficjalnych kanałach marki Total War ogłoszono datę premiery najnowszej odsłony cyklu na systemach firmy Apple. Okazuje się, że Warhammer 3 trafi na MacOS dzięki wysiłkom Feral Interactive już jutro.

Jeśli posiadasz kopię gry na platformie Steam, to bez żadnych dodatkowych opłat możesz od jutra bawić się na kolejnym sprzęcie. Total War: Warhammer 3 zmierza także na systemy Linux, ale najwyraźniej musimy poczekać na port nieco dłużej. Sprawdź minimalne wymagania sprzętowe Warhammer 3 na MacOS.

Total War: Warhammer 3 ukazało się na komputerach osobistych z Windows jeszcze 17 lutego. Gra nie była wolna od wad i chociaż media nie szczędziły pochwał, to przed twórcami jeszcze sporo pracy. Jak dotąd strategia otrzymała jedną dużą aktualizację 1.1, a Creative Assembly opublikowało obszerne plany rozwoju Warhammer 3 na 2022 rok. Na liście znalazły się m.in. kampania Immortal Empires w Warhammer 3 oraz pierwszy pakiet Lordów.

Drugi duży pakiet poprawek ma ukazać się jeszcze w maju. Czas oczekiwania na aktualizację z pewnością umilą najlepsze mody do Warhammer 3.

Źródło: Twitter.