Total War: Warhammer 3 – oficjalna data premiery Immortal Empires

  • Post category:Newsy

Można oznaczać konkretny termin w kalendarzach. W najnowszym materiale od Creative Assembly pojawiła się oficjalna data premiery Immortal Empires. Zgodnie z zapowiedziami twórców ogromna kampania do Total War: Warhammer 3 ukaże się 23 sierpnia. Przypominamy, że na początku będzie to wersja beta, podczas której gracze wyznaczą kierunek, którym podąży projekt. Oczywiście już na start otrzymamy do dyspozycji tonę zawartości – wszystko o Immortal Empires w Warhammer 3 znajdziesz tutaj.

Warhammer 3 Immortal Empires data premiery

Data premiery Immortal Empires do Warhammer 3

Creative Assembly już nieco wcześniej ujawniło, że kampania zadebiutuje w sierpniu, więc nie było dużego pola do spekulacji. Wiemy za to, że w dniu rozpoczęcia bety ekipa wcale nie kończy pracy. Z załączonego do wiadomości materiału wynika, że dopiero ją wtedy zacznie. Na tę chwilę deweloperzy nie mieli za dużo do powiedzenia na temat pustych regionów mapy Immortal Empires. Obiecali za to, że nie zabraknie nowej zawartości w nadchodzących latach.

Już na tym etapie wiemy, że twórcy wprowadzili spore zmiany w warunkach zwycięstwa w kampanii. Creative Assembly postarało się, żeby te różniły się w zależności od stronnictwa, które wybraliśmy do zabawy. Ekipa zmieniła też wybrane mechaniki frakcji zaprezentowanych w poprzednich grach, ale do totalnej przebudowy podchodzi raczej ostrożnie. Spore zmiany zauważymy za to w drzewkach rozwoju bohaterów, ale na sam początek nie obejmują one wszystkich postaci.

Teraz pozostaje nam już tylko czekać do 23 sierpnia i pierwszej sandboksowej kampanii. Jeśli chcesz zaplanować ją już teraz, to koniecznie sprawdź pozycje startowe Legendarnych Lordów dla Immortal Empires.

Dalsze plany rozwoju Total War: Warhammer 3 znajdziesz tutaj.

Źródło: YouTube.