Warhammer 3: Immortal Empires z przybliżoną datą premiery. Nowe szczegóły kampanii

  • Post category:Newsy

Jeśli zdążyłeś już odstawić Total War: Warhammer 3 na półkę w oczekiwaniu na rozbudowaną kampanię, to mamy dobre wieści. W najnowszym wpisie na blogu Creative Assembly odniosło się do planów rozwoju gry na bieżący rok. Twórcy ujawnili, kiedy odbędzie się premiera trybu Immortal Empires w Warhammer 3. Konkretnego terminu niestety nie podali. Polecili jednak, żeby oznaczyć w kalendarzach zbliżający się sierpień.

Immortal Empires Warhammer 3 kiedy premiera

Przypomnieli też, że na samym początku połączona kampania będzie dostępna wyłącznie w wersji beta. Z tego pułapu tryb będzie rozwijany z udziałem społeczności, by odpowiednio reagować na jej potrzeby. Równie prawdopodobny wydaje się scenariusz, w którym twórcy nie chcą powtórki z premiery Warhammer 3 i kolejnych fal krytyki. Na razie nie mamy jeszcze żadnego gameplayu z łączonej kampanii, a jedynie opublikowany niedawno zwiastun trybu.

Nie wiadomo jeszcze, kiedy odbędzie się właściwa premiera Immortal Empires. Studio wspomniało o latach nieustannego wsparcia, ale mamy nadzieję, że na kampanię w pełnej krasie nie przyjdzie nam czekać aż tak długo. Zapowiada się za to sporo ciekawych nowości w cyklu życia trybu, które przyjmiemy z otwartymi ramionami.

Więcej o zawartości Immortal Empires w Total War: Warhammer 3 dowiesz się tutaj. Gra ukazała się w lutym na komputerach osobistych i na tym etapie jest jeszcze daleko od oczekiwanej przez fanów formy. Być może trzecia część serii wyraźnie odżyje przy premierze kampanii, bo jak dotąd pozostaje w cieniu swoich poprzedniczek.

Źródło: Creative Assembly.