Oto mapa Immortal Empires w Total War Warhammer 3. Liczba osad, frakcji i nowa mechanika

  • Post category:Newsy

Creative Assembly wreszcie otworzyło worek z doniesieniami dotyczącymi wielkiej kampanii Total War: Warhammer 3. Dziś w sieci pojawiła się mapa Immortal Empires, którą możesz zobaczyć na końcu wiadomości. Twórcy przedstawili docelową liczbę frakcji i regionów, ale zaznaczyli, że wiele zależeć będzie od opinii samych graczy. Przypomnijmy, że zgodnie z niedawnymi zapowiedziami Immortal Empires pojawi się w sierpniu. Tryb rozpocznie od wersji beta, podczas której będziemy mogli wpłynąć na jego ostateczny kształt. Podkreślono za to jedno – Immortal Empires to sandboksowe doświadczenie. Nie znajdziemy tu rozwiązań z Eye of the Vortex czy Realms of Chaos.

Immortal Empires Warhammer 3 kiedy premiera

Mapa Immortal Empires w Warhammer 3

Arena starć dla Total War: Warhammer 3 wygląda doprawdy imponująco. Kampania zaoferuje 554 osady i 278 początkowych frakcji. O całkowitą dominację powalczy 86 Legendarnych Lordów. Dla porównania Mortal Empires w Warhammer 2 oferuje 401 osad, 183 frakcje i 74 LL. Twórcy podkreślają przy tym, że premiera trybu to dopiero początek, bo kampania zostanie rozbudowana o nowości z nadchodzących dodatków.

Trudno w to nie wierzyć, szczególnie gdy widzimy wielkie połacie jałowej przestrzeni na załączonej do wiadomości grafice. Spekulacje dotyczące Nippon, Ind i Khuresh są całkowicie uzasadnione, a niewykluczone, że Creative Assembly próbuje je dodatkowo podsycić.

Mechanika Sea Lanes

Ogromny obszar musiał przynieść specjalne rozwiązania dla podróży po morzach. Ekipa zaprezentowała dziś Sea Lanes, które pozwolą w określonych punktach znaleźć się po przeciwnej stronie mapy. Wszystko po to, by nieco urozmaicić interakcje pomiędzy poszczególnymi frakcjami i znacznie skrócić czas potrzebny na podróż. Zobacz załączoną poniżej grafikę.

W nadchodzącym tygodniu otrzymamy kolejne wieści o kampanii, a konkretnie wybrane punkty startowe Legendarnych Lordów. Tymczasem po więcej informacji o Immortal Empires w Total War: Warhammer 3 odsyłam cię tutaj. Zaintrygowany? Poznaj dalsze plany rozwoju Warhammera 3 w 2022 roku.

Mapa Immortal Empires Total War Warhammer 3

Źródło: Steam.