Jeszcze więcej immersji w Warhammer 3: Immortal Empires z nowym modem

  • Post category:Newsy

Nadchodzą lepsze wrażenia z rozgrywki w kampanii Immortal Empires do Total War: Warhammer 3. Jeśli szukasz sposobu, na znaczące pogłębienie immersji podczas zabawy, to mamy coś, co cię zainteresuje. Użytkownik Steam ukrywający się za pseudonimem Heimdal opublikował w Warsztacie mod zatytułowany Immortal Landmarks. Projekt dodaje na mapie około 150 charakterystycznych dla świata Games Workshop obiektów. Te uzupełniono o dokładny opis zaciągnięty z lore Warhammera i opatrzono masą dodatkowych aktywności i możliwości.

Pobierz modyfikację Immortal Landmarks.

Immortal Empires mod Landmarks

Warto wspomnieć, że na tym etapie obiekty, które wprowadza mod Immortal Landmarks trudno było umieścić na mapie. Dlatego krótkoterminowo zastąpią one te już istniejące. Sytuacja zmieni się w chwili, gdy pojawią się dedykowane narzędzia bezpośrednio do trybu Immortal Empires. Jednak nawet teraz możesz już korzystać z wszystkich udogodnień, jakie niesie ze sobą lore Warhammera i modyfikacja Heimdala. Oczywiście tak długo, jak odpuścisz moda Dead of the Orient, który nie jest jeszcze kompatybilny w omawianym projektem. Twórca pracuje nad rozwiązaniem.

Immortal Empires zadebiutowało w Warhammer 3 dokładnie 23 sierpnia. Wyczekiwane od lat zwieńczenie trylogii spodobało się graczom, a strategia wreszcie łapie pozytywne noty na Steam. W wielkim dniu zadebiutowały także DLC Champions of Chaos oraz Blood for the Blood God III.

Sprawdź też listę najlepszych modów do podstawowej wersji Warhammera 3.