Dziś premiera Total War: Warhammer 3 – Immortal Empires!

  • Post category:Newsy

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami już dziś zagramy w Imperia Nieśmiertelnych. Premiera wersji beta kampanii Immortal Empires w Total War: Warhammer 3 odbędzie się dokładnie o 16:00 czasu polskiego. O tej godzinie na serwerach wyląduje aktualizacja 2.0 gry, a także pakiety DLC Champions of Chaos i Blood for the Blood God 3. Z tej okazji Creative Assembly opublikowało odpowiedzi na najpopularniejsze pytania graczy, a my zebraliśmy najważniejsze informacje. Zanim do nich przejdziemy, zapraszamy do naszych publikacji poświęconych kampanii.

Immortal Empires Warhammer 3

Premiera bety Immortal Empires w Total War: Warhammer 3

Wprawdzie jest to wczesny dostęp, ale już dzisiaj będziemy mieli dostęp do kompletnej zawartości wszystkich trzech gier na jednej mapie. Twórcy zarezerwowali sobie dodatkowy czas na dopracowanie szczegółów, gdy gracze rozpoczną już zabawę. Jak wcześniej wspomniałem, aktualizacja 2.0 otworzy dostęp do kampanii i przy okazji zredukuje rozmiar pliku z grą ze 120 do 104 GB. Nie musisz instalować wszystkich trzech gier, by cieszyć się np. zawartością pierwszej strategii.

W Immortal Empires bawić się będą mogli jedynie posiadacze wszystkich trzech gier z serii i to na jednej platformie dystrybucji. To warunek konieczny, a sama dodatkowa kampania nie wymaga żadnych dopłat. Na mapie znajdziesz zawartość wszystkich trzech gier, ale będziesz grać jedynie tym, co kupiłeś. Dodatkowe frakcje wymagają dedykowanych dodatków i DLC, by trafić w twoje ręce. Wyjściowo zagrasz wszystkimi Legendarnymi Lordami i frakcjami, które oferują gry w swoich podstawowych wydaniach.

Fani rozgrywki sieciowej mogą połączyć się we wspólnej kampanii dla maksymalnie ośmiu graczy. Warhammer 3 Immortal Empires obsługuje zabawę cross-platformową pomiędzy sklepami. Na koniec warto wspomnieć, że ogromna kampania utrzymuje takie same wymagania sprzętowe co podstawka.

Źródło: Steam.