Total War: Warhammer 3 – wiemy, kiedy ukaże się aktualizacja 1.2

  • Post category:Newsy

Aktualizacja 17.05: premiera wersji 1.2 Total War Warhammer 3 jeszcze dziś.

Creative Assembly nawiązało na Twitterze do ogłoszonych w kwietniu planów rozwoju Total War: Warhammer 3. Jeśli zastanawiałeś się, kiedy w Warhammer 3 pojawi się obiecana aktualizacja 1.2, to mamy dobrą wiadomość. Nie będziesz czekał już dużo dłużej. Twórcy zapowiedzieli, że już w przyszłym tygodniu gra zostanie zaktualizowana do wersji 1.2. Nie wskazali konkretnego terminu, a po kolejne wieści zaprosili we wtorek, co oznacza, że update pojawi się najpóźniej w czwartek 19 maja.

Warhammer 3 mody Total War

Strategia w wersji 1.2 to wiele istotnych poprawek dla mechanik i usuwanie wciąż powracających błędów. Aktualizacja 1.2 do Warhammer 3 przyniesie też pierwszy pakiet elitarnych oddziałów Regiments of Renown I do wybranych frakcji. I tu nie znamy konkretów, więc wrócimy do tematu w nadchodzący wtorek, gdy CA ujawni nieco więcej.

W ostatnich tygodniach opinie o Warhammer 3 na Steam dosłownie zaryły o dno. Tylko 30% użytkowników platformy Valve wypowiada się pozytywnie o grze. Niestety długi czas dzielący nas od premiery kampanii Immortal Empires nie zapowiada poprawy sytuacji. Przede wszystkim dlatego, że głównym obiektem krytyki nie są błędy kampanii, a jej założenia.

Premiera Total War: Warhammer 3 odbyła się w lutym wyłącznie na komputerach osobistych. Po debiucie na systemach Windows gra otrzymała też port na MacOS. Wydanie na dystrybucje Linux wciąż jest w drodze, ale na razie jeszcze bez pewnego terminu premiery.

Źródło: Twitter.