Co powinno zawierać Lord Pack DLC do Total War: Warhammer 3? Ciekawa wizja użytkownika reddit

  • Post category:Newsy

W ostatnich komunikatach Creative Assembly przedstawiło plany rozwoju strategii Warhammer 3 na 2022 rok. Wynika z nich, że jeszcze latem tytuł doczeka się pierwszego Pakietu czterech Legendarnych Lordów. Konkretów na razie nie znamy, ale możemy obstawiać, że dodatkowych bohaterów otrzymają frakcje Bogów Chaosu. Jakich? Tu z pomocą, czy wskazówkami dla deweloperów przychodzą gracze. Jeden z użytkowników reddit stworzył konkretną wizję Lord Pack DLC do Warhammer 3.

warhammer 3 lord pack dlc spekulacje

Według fana serii omawiany pakiet do gry to Total War: Warhammer 3 The Champions of Ruin. Paczka ma zawierać cztery postacie dla każdej z frakcji Chaosu, a także nowego bohatera do Wojowników Chaosu, o których odświeżeniu powiadomili niedawno twórcy. Na liście Legendarnych Lordów widnieją kolejno Valkia the Bloody (Khorne), Festus the Leechlord (Nurgle), Vilitch the Curseling (Tzeentch) oraz Sigvald the Magnificent (Slaanesh). Dodatkiem w kampanii Immortal Empires miałby być Crom the Conqueror wchodzący w skład frakcji Wojownicy Chaosu z pierwszej odsłony cyklu.

Kierunek ciekawy i wpis użytkownika reddit zyskał uznanie kilku tysięcy fanów marki. Jednak czy zbieżny z drogą, którą dla pierwszego Lord Pack do Warhammer 3 obrali twórcy? Tego dowiemy się w nadchodzących miesiącach.

Total War: Warhammer 3 jest dostępne wyłącznie na PC z systemami Windows i MacOS. Feral Interactive wciąż pracuje nad wydaniem gry na systemi Linux. Strategia na razie zbiera mieszane opinie i pozostaje liczyć, że zapowiedziane niedawno poprawki odwrócą ten trend.

Źródło: DTAPPSNZ na reddit.