Długi rozwój Total War: Warhammer 3 w szczegółach. Plany twórców na nadchodzące 12 miesięcy

  • Post category:Newsy

Creative Assembly odniosło się do wcześniejszych deklaracji o konsekwentnym ulepszaniu Total War: Warhammer 3 w nadchodzącym roku. W sieci pojawiła się oficjalna, acz niekompletna mapa rozwoju strategii Warhammer 3. Studio wyszczególniło darmowe aktualizacje i płatne DLC, których możemy spodziewać się w najbliższych miesiącach, a także wyznaczyło tempo nadchodzących usprawnień.

Mapa rozwoju Warhammer 3

Jeszcze przed końcem maja na serwerach pojawi się aktualizacja gry z numerem 3.1, która wprowadzi szereg poprawek do namierzonych błędów. Obok nich otrzymamy Krasnoludy Chaosu jako scenariusz Endgame dla Immortal Empires, nowe Regiments of Renown i Legendarnego bohatera. Jak wyglądają dalsze plany dla najnowszej odsłony Total War?

Mapa rozwoju Total War: Warhammer 3

Rozsiądź się wygodnie i wyczekuj lata. Wtedy to na serwerach gry ukaże się aktualizacja o numerze 4.0. Paczka wprowadzi kolejnego darmowego Legendarnego bohatera, osiągnięcia powiązane z Immortal Empires, oraz masę ulepszeń. Lato upłynie nam też pod znakiem Shadows of Change, następnego dużego DLC do strategii. Płatny dodatek skupi się na frakcjach Kislev, Cathay oraz Tzeentch. Każda z nich otrzyma nowego Legendarnego Lorda i jednostki, a na dokładkę w grze pojawi się dodatkowy Legendarny bohater.

Plany rozowju Warhammer 3 2023-2024

Kolejny przystanek na mapie to tegoroczna zima i aktualizacja Total War: Warhammer 3 z numerem 5.0. Strategia otrzyma kolejnego Legendarnego bohatera, poprawki dla frakcji i Legendarny artefakt na mapie kampanii. Zimą ukaże się także następne DLC zatytułowane Thrones of Decay. Pakiet uświetni zabawę frakcjami Nurgle, Imperium i Krasnoludów. W tym przypadku poza Legendarnymi lordami, jednostkami i mechanikami pojawią się też nowe kampanie.

Rok 2024 i dalej

Wiosna 2024 roku przyniesie aktualizację 6.0 i szansę na dodatek. Szczegółów w tym przypadku nie poznaliśmy, ale po opisie wcześniejszych kamieni milowych wiemy już, czego się spodziewać. Creative Assembly obiecało też, że szykuje dla nas jeszcze więcej atrakcji, ale wyjawi je dopiero znacznie bliżej premiery.

Total War: Warhammer 3 zadebiutowało w lutym minionego roku wyłącznie na PC. Gra otrzymała już kilka płatnych dodatków, a ostatnim z nich było wydane w kwietniu Forge of Chaos Dwarfs.

Jesteśmy w Google Newsobserwuj po doniesienia z frontów gier strategicznych.