Marienburg z prawdziwego zdarzenia. Ambitny mod do Total War: Warhammer 3

  • Post category:Newsy

Jeśli powoli zacierasz ręce na zbliżające się do Total War: Warhammer 3 Krasnoludy Chaosu, to mamy coś, co umili czas oczekiwania. Grupa modderów wzięła na warsztat Marienburg w Warhammer 3 i przeobraziła go w pełnoprawną frakcję. Projekt ukazał się zaledwie kilka dni temu, a już zagościł na dyskach niemal 10 tysięcy użytkowników platformy Steam. Czym modyfikacja porwała graczy?

Marienburg Warhammer 3

Marienburg: The Merchant Empire do Warhammer 3

W ramach modyfikacji do naszej dyspozycji oddano trzy nowe stronnictwa reprezentujące imperialny Marienburg, na których czele stanie czterech Legendarnych Lordów. Stanie, bo chociaż już ich znamy, a mod jest grywalny, to obecnie w puli pojawi się ich tylko trzech: Mundvard the Cruel, Egmond den Euwe i oczywiście Jaan van de Kuypers. Niebawem dołączy do nich także Edvard van de Kraal, ale nie ma jeszcze dokłądnego terminu.

Poza znamienitymi osobistościami ze świata Warhammera twórcy moda Marienburg: The Merchant Empire przygotowali jeszcze szereg atrakcji. Frakcja otrzymała własną mechanikę karawany, siedmiu Legendarnych Bohaterów. Dodatkowo przeszło 20 jednostek, ponad 10 oddziałów Niesławnych Regimentów oraz niemal setkę dodatków do wyekwipowania. Na dokładkę podczas rozbudowy miast zobaczymy też siedem nowych budowli. Całość wciąż wchodzi w skład Imperium i korzysta z mechaniki konfederacji.

Zainteresowanych odsyłam do Warsztatu Steam, a poszukiwaczy kolejnych fanowskich dodatków do naszego rankingu najlepszych modów do Warhammer 3. Wygląda na to, że ten ostatni domaga się już solidnej aktualizacji.

Jesteśmy w Google Newsobserwuj po doniesienia z frontów gier strategicznych.

Marienburg Mod W3